budka

Po co budki wyciszające
Żyjemy w czasach, kiedy otaczają nas zewsząd dźwięki akustyczne. Są one bodźcami, które przede wszystkim dostarczają człowiekowi informacji o środowisku, w jakim żyje. Jednak w niektórych przypadkach ich nadmiar, czyli po prostu hałas, może nam nie tylko przeszkadzać, ale być też zjawiskiem szkodliwym dla zdrowia. Ileż razy znajdowaliśmy się w sytuacji, kiedy musieliśmy przeprowadzić ważną, czasami kluczową rozmowę telefoniczną, a hałas nam to uniemożliwiał? Ileż razy pomyliliśmy ważne terminy, bo w czasie rozmowy telefonicznej nie usłyszeliśmy tego, co rozmówca miał nam do przekazania? Takich i podobnych przypadków jest wiele. Na szczęście znalazł się doskonały sposób na stworzenie odpowiedniej przestrzeni, która pozwoli nam być w centrum wydarzeń, a jednocześnie spokojnie i w ciszy porozmawiać. Tą przestrzeń zapewniają nam nowoczesne budki wyciszające.

Gdzie budki wyciszające
Swoją konstrukcją wydają się być podobne do jeszcze nie tak dawno spotykanych na ulicach budek telefonicznych. Jest to jednak zupełnie inny produkt o doskonałej konstrukcji, niestandardowym designie i nowatorskim przeznaczeniu.Gdzie takie budki telefoniczne znajdą swoje miejsce? Przede wszystkim w przestrzeni wypełnionej ludźmi: na dworcach, lotniskach, stadionach, galeriach handlowych, recepcjach hotelowych, dyskotekach, barach, na uczelniach, czyli wszędzie tam, gdzie znajdują się tłumy i towarzyszący im hałas. Znakomicie też odnajdują się w biurach i to przede wszystkim nowoczesne biura kupują takie budki dla komfortu swoich pracowników. Wiadomo przecież, że pracownik, który ma do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pracuje sprawniej i wydajniej. Budka wycisza hałas dochodzący z zewnątrz, minimalizuje go i zapewnia przestrzeń odseparowaną od obciążających nasz umysł i uwagę decybeli. We współczesnych czasach wiele rozmów, ważnych kontraktów jest inicjowanych i rozwijanych właśnie podczas rozmów telefonicznych. Nowoczesne biura są przestrzeniami otwartymi i raczej trudno sobie wyobrazić, że ważne rozmowy biznesowe prowadzi się w ogłuszającym hałasie. Budka wyciszająca zapewnia nie tylko komfort osobie prowadzącej rozmowę telefoniczną, ale zmniejsza też hałas w przestrzeni społecznej. Jesteśmy w centrum wydarzeń, a jednocześnie mamy zapewniony spokój i ciszę.

Konstrukcja i design
Konstrukcja budek z paneli akustycznych, oparta jest na nowoczesnej technologii korzystającej z badań naukowców na temat akustyki. Każdy element konstrukcyjny został staranie przemyślany, zaprojektowany i wykonany, począwszy od stelaża, ścian, drzwi, skończywszy na okuciach, kratce wentylacyjnej i uszczelkach dodatkowo izolujących dźwiękowo przestrzeń. Inwestor może dobrać kolorystykę budki do wnętrza biura lub innego pomieszczenia, korzystając z szerokiej palety barw. Wiadomo, że każdemu zależy na pewnej indywidualności i odróżnianiu się od konkurencji. Z tego powodu można korzystać z szerokiej palety kolorystycznej. Istotne jest, że budka jest niezwykle łatwa w montażu. Dokładna instrukcja umożliwia samodzielne i szybkie zamontowanie lub jej zdemontowanie. Nie potrzeba angażować do tych czynności specjalistów. Budka wyciszająca jest wyposażona w przemyślane detale, które dodatkowo podnoszą komfort korzystania. Przede wszystkim jest to wygodne i estetyczne siedzisko, o charakterze ergonomicznym dla osób, których rozmowy trwają dłużej. W trosce o klienta zamontowano również specjalną podpórkę na notes, kalendarz, tablet, laptop lub inne gadżety, z których korzysta użytkownik budki. Standardowym elementem wyposażenia jest też gniazdko elektryczne. Wszystko dla klienta

Firma produkująca budki wyciszające jest nastawiona na potrzeby i oczekiwania klienta. Poza standardowym wyposażeniem i komponentami dostosuje się do oczekiwań kupującego. Jeśli klient ma określoną wizję produktu jakim są budki wyciszające, może liczyć na spełnienie nawet wygórowanych wymagań. Budka wyciszająca nie jest kolejnym gadżetem w biurze lub innej przestrzeni publicznej, ale produktem poszukiwanym, oczekiwanym i idącym naprzeciw najbardziej nawet wymagającym uczestnikom życia społecznego.

Wskaźnik izolacyjności akustycznej budki wynosi 20~35dB

Kolory standardowe:
-Biały
-Czarny
-Srebrny
-Pomarańczowy
-Niebieski

Przy ilości minimum 10szt istnieje możliwość zamówienia budki w każdym kolorze palety Ral.

Kontakt mailowy: euroaquapoland@gmail.com

budka2

Certyfikaty do pobrania: LINK
Klauzula informacyjna:
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest przedsiębiorstwo prowadzone pod firmą Łukasz Manikowski Euroaqua Manikowski z siedzibą w miejscowości Krajenka, ul. Złotowska 62 77-430 Krajenka k/Piły;
2.Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu:
a.Przygotowania i udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość w związku z udzieloną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od momentu zakończenia prowadzenia korespondencji w sprawie lub wycofania udzielonej zgody;
b.Archiwalnych (dowodowych) na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, który jest prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez Administratora (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji tego celu.
3.Pana/Pani dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom;
4.Posiada Pan/Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych, które Pana/Pani dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;
5.Posiada Pan/Pani uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).
6.Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego do spraw ochrony danych osobowych.
7.Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić reakcję na przesłaną wiadomość.
8.Pana/Pani dane osobowe nie będą przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.